Szamba betonowe Katowice

Wszyscy bez wyjątku produkujemy nieczystości — te w postaci ścieków trzeba gdzieś gromadzić, a potem je utylizować lub przetwarzać. Jeżeli zamieszkujesz tereny dużego miasta, takiego jak Katowice to masz dwa wyjścia — przyłącze do miejskiej sieci kanalizacyjnej lub szambo betonowe. Jako producent posiadamy w naszej ofercie zbiorniki różnej wielkości i pojemności dostosowane do wymogów naszych klientów nie tylko z Polski, ale również krajów Unii Europejskiej. Rozwiązania stosowane podczas procesu produkcyjnego sprawiają, że nasze szamba są niezwykle szczelne i nie zagrażają środowisku, dlatego otrzymaliśmy liczne certyfikaty uznawane na terenie całej Europy. Dzięki nim zgłaszają się do nas osoby, którym zależy zarówno na oszczędności gotówki jak również na dbaniu o środowisko naturalne. W cenę wliczone są koszty transportu i montażu u klienta. Specjalistyczne pojazdy i profesjonalni kierowcy sprawiają, że jesteśmy w stanie dostarczyć szamba betonowe w stanie nienaruszonym nie tylko do miasta Katowice, ale również do innych zakątków Polski lub państw Unii Europejskiej.

szamba betonowe katowice

Dobre szamba betonowe – Katowice

W celu zapewnienia maksymalnej szczelności oraz odpowiedniej masy szamb stosujemy wysokiej jakości beton i uszczelniacze, w efekcie czego otrzymujemy mieszankę, która jest odporna na działanie środków chemicznych i czynników atmosferycznych. Jest ona przy tym przyjazna dla środowiska naturalnego, co gwarantują przyznane nam certyfikaty. Istotnym czynnikiem jest także grubość ścian zbiornika, która wynosi 10 cm. Pozwala to na zapewnienie bezpieczeństwa i stabilności konstrukcji. Wszelkie nieczystości pozostają wewnątrz szamba i nie przenikają do gleby, co mogłoby skutkować skażeniem wód gruntowych, które zapewniają wodę pitną w przydomowych studniach. W naszej ofercie znajdziesz szamba betonowe dostosowane do różnorodnych potrzeb uzależnionych od wielkości gospodarstwa domowego i ilości mieszkańców. Wybrany produkt dostarczymy we wskazane miejsce, a nasi pracownicy zamontują go i podłączą do systemu kanalizacyjnego.

Doświadczenie zdobywane latami i rozwój różnego rodzaju technologii produkcyjnych pozwala nam produkować szamba betonowe najwyższej jakości i dostarczać je do odbiorców z miasta Katowice i nie tylko. Pozytywne opinie zadowolonych klientów świadczą o tym, że zaufało nam już wiele osób i z każdym dniem przybywa ich coraz więcej. Ty także możesz zostać jednym z nich. Już dziś sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami.