Szamba betonowe Śląsk Dąbrowa Górnicza

Szamba betonowe Dąbrowa Górnicza

Jeżeli gospodarstwo domowe nie jest podłączone do sieci kanalizacyjnej, najczęściej wybieranym rozwiązaniem są szamba betonowe. Ich wykorzystanie niesie ze sobą wiele korzyści zarówno pod względem eksploatacji i oszczędności wody, jak i dla środowiska naturalnego. Dąbrowa Górnicza jako jedno ze śląskich miast, które regularnie walczą ze smogiem, nie musi zgadzać się na dodatkowe zanieczyszczenie gleby. Nasze zbiorniki są zaprojektowane i wyprodukowane w taki sposób, że są całkowicie wodoszczelne. Nie tylko są dobrze zbrojone, ale także pokryte specjalnym środkiem chemicznym.

Szamba betonowe naszej produkcji są trwałe i wytrzymałe. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii i betonu sprowadzanego od cenionych na europejskim rynku dostawców, klienci mieszkający w mieście Dąbrowa Górnicza mają pewność, że w ich ręce trafia produkt, który jest warty swojej ceny. Ponieważ chcemy, aby jak najpełniej sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dokładamy starań, aby cały proces obsługi był przeprowadzony kompleksowo i profesjonalnie. Biorąc pod uwagę wciąż powiększającą się grupę odbiorców wierzymy, że nasze usługi świadczymy rzetelnie i na najwyższym możliwym poziomie. Zamówienia są realizowane w przeciągu kilku dni, a nasze produkty posiadają 3 lata gwarancji.

szamba betonowe dąbrowa górnicza

Oszczędności generowane przez szamba betonowe – Dąbrowa Górnicza

Szamba betonowe są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy chcą, aby ich gospodarstwo generowało znaczne oszczędności. Jako, że Dąbrowa Górnicza jest jednym z obsługiwanych przez nas miast, może być jedną z tych miejscowości, które zgromadzą kapitał pieniężny właśnie przez wykorzystanie szamba. W jaki sposób? Produkty znajdujące się w naszej ofercie mają bardzo szerokie zastosowanie. Jednym z nich są zbiorniki na nieczystości ciekłe i to właśnie z tym kojarzone są szamba. Popularne są m.in. gnojowice, w których gromadzi się przefermentowane zwierzęce odchody z wodą i resztkami pasz. Na tym jednak nie koniec.

Warto wziąć pod uwagę to, że szamba betonowe mogą być wykorzystane jako zbiorniki na deszczówkę. Jest to opcja godna zainteresowanie dla wszystkich, których miejscem zamieszkania jest Dąbrowa Górnicza. Zgromadzoną z deszczówki wodę można wykorzystać do nawadniania trawników albo do stworzenia oczka wodnego. Bez zbiornika najpewniej zostałaby wykorzystana woda pitna, za którą trzeba płacić. A tak, pozyskujemy w zasadzie darmowe źródło do nawadniania. Równie ciekawe są przydomowe ekologiczne oczyszczalnie ścieków, które są tanie w eksploatacji, ekologiczne i bezpieczne. Ich zastosowanie pozwala na jeszcze większą oszczędność niż zbiorniki na deszczówkę.

Przeglądając ofertę producentów i sprzedawców, może nasunąć się wniosek, że szamba betonowe mają konkurencję w postaci szamb plastikowych. Nie jest to do końca prawdą, ponieważ analizując zalety i wady obu rozwiązań, szamba betonowe wypadają bez porównania lepiej. Z tego względu Dąbrowa Górnicza chętniej kupuje produkty zrobione z betonu. Są one dużo trwalsze i odporniejsze niż plastikowe odpowiedniki. Korzystniej wypadają także, jeżeli weźmiemy pod uwagę cenę, która w przypadku szamb plastikowych może być nawet dwukrotnie większa. Zatem betonowe zbiorniki są lepsze chociażby przez wzgląd na ekonomię.

Jedyna wada, jaką mają szamba betonowe jest jednocześnie ich zaletą. Mowa o masie. Dzięki dużej wadze, mogą być one wykorzystane przy każdym rodzaju gruntu, także podmokłym. Nie zostaną one wypchnięte, nawet kiedy zbiornik będzie pusty, czego nie można powiedzieć o szambach plastikowych. Jeżeli patrzymy na masę jako wadę, to tylko dlatego, że podczas transportu ciężkie szamba betonowe mogą ulec uszkodzeniu. Jednak dzięki współpracy z naszą firmą Dąbrowa Górnicza jest jedną z tych miejscowości, których ten problem nie dotyczy. Posiadamy flotę własnych, dobrze wyposażonych pojazdów. Wszystkie nasze wyroby dowozimy we własnym zakresie i montujemy. Dzięki temu, wybór szamba betonowego nie wiąże się z żadnymi minusami.